ÚDOLÍ DVOU ŘEK od Tomáše Simby Křepelky
(Beyond - Beyond by Raymond Lee Crayon)


Nazdar, můj milý čtenáři. (Bohajeho to je pitomý úvod).
     Na následujících stranách najdete rozepsanou a stále se vyvíjející knihu "Údolí dvou řek". Jde takříkajíc o knihu on-line. Nejenže můžete sledovat průběžně práci autora. Dokonce můžete číst knihu stále dokolečka, neboť i již hotové kapitoly jsou stále přepisovány, rozšiřovány, vkládány nové a mazány, stejně jako se průběžně vyvíjí a mění dějová osnova, charaktery a jména postav, ...
    "Údolí dvou řek" obsahuje několik dějových rovin. V popisu "kladného světa" jde o skutečné zážitky z patnácti táborů, a to nejen v Údolí dvou řek, v "záporném světě" najdete špatné sny z mnoh táborových nocí, strašidelné příběhy od ohňů a příběhy z oblíbené invenční hry Shadows. Všechny vystupující dětské postavy skutečně existovaly a doufám, že ještě všechny žijí, přestože byly v mnohém idealizovány a vymodelovány do podoby potřebné. Pokud někoho poznáváte, nejde o podobu čistě náhodnou :-)
    Aby se kniha po dokončení lépe prodávala, byl pro její uvedení v anglosaských zemích zvolen název "Beyond-Beyond" a autorský pseudonym "Raymond Lee Crayon" (za což děkuji brainstormingovému teamu ve složení Cipísek, Bobr, Orlík, Charlie and já). Doufám, že si knihu rádi přečtete a velmi se těším na Vaše podnětné názory, připomínky a ostatní invektivy.
    Váš(?) Simba.